Kebabi Wabrik

Kristiine Keskus (Kristiine)

Kebabi menüüst ja meie kebab Kristiine keskuses

Ei välista, et menüü tulevikus laieneb, aga täna pakume sealiha kebabi, mis on inimestele kõige vastuvõetavam. Sealiha on väga mahlakas ja pehme. Loomaliha häda ongi see, et kui ta peab pikalt vardas olema, siis lõpuks läheb liha tuimaks – sealiha on ka päeva teises pooles mõnus ja pehme süüa.  Kebabi puhul on tegelikult kaks põhilist kontseptsiooni. Üks, kus tehakse vardasse lihamass, hakkliha baasil nn. Türgi kebab ja teine on Kreeka kebab, kus liha pannakse vardasse suurte tükkidena. Tallinnas on esindatud mõlema kontseptsiooniga kebabi söögikohti. Mahlakas maitseelamus on nüüd saadaval ka Tallinnas Kristiine Keskuses! Peale selle on Kebabi Wabriku asukohti veel Tondi selveris ja Nõmmel Männiku tee 91, Kesklinnas Nautica keskuses ning Arsenalis Põhja-Tallinnas.

Kebabi Wabriku MENÜÜ

Kebabi Wabriku sünnilugu

Oleme kõik ammu juba olnud väga suured kebabi fännid, aga varasemalt oleme ligi kaheksa aastat tegutsenud toitlustuse valdkonnas, kus oleme opereerinud kolme pitsa söögikohta ja pakume autentset toiduelamust. Mingi hetk avastasime, et turusituatsioon Tallinnas on hetkel selline, kuhu mahuks ära veel üks hea kebabi söögikoht. Läbi juhuse sattus meile Männikul kätte üks rendipind ning tänu sellele sai mõte teoks. 

Meie esimene kokkupuude kebabiga

Usume, et see jäi 90ndate algusesse. Tegelikult oli siinsamas, Nõmme linnaosas, Vabaduse puiestee ääres üks väike söögikoht, kust müüdi kebabi. See oli selline pea igapäevane koht, kus me käisime ja sealt see kebabikoha mõte kunagi tekkis.

Kebabi wabrik facebooki leht- https://www.facebook.com/kebabiwabrik/

Kebabi wabrik email-  toidulevi@gmail.com

 

Kebabi Wabrik on avatud Tallinnas Kristiine Keskuses E-P kella 11-21!

Kristiine Keskuse kebabi nr: 55 55 61 39

 

Kebabi serveeritakse erinevatel viisidel, sealjuures koos ahvatlevate friikartulite ja kohapeal valmiva maitsva kastmega, millele on veel kaaslaseks värskendav jook.

Tule meile külla Tallinnasse Kristiine keskusesse, mis asub vaid 10 min autosõidu kaugusel Tondist, Nõmmest ja Kesklinnas!

Kebabi-elamused algavad siit!