Kebabi Wabrik

Arsenali Keskus

Kebabi Wabrik Põhja-Tallinnas Arsenali keskuses on nüüd avatud.

Kust tuli mõte laieneda Arsenal Keskusesse?

Kui me nägime seda kohta, siis teadsime, et see töötab. Asukoht tundus perspektiivikas, hoone äge ja me ise tundsime, et just see tehas sobib väga hästi meie kontseptsiooniga.

Mingis mõttes võib öelda, et Arsenal Keskus leidis meid. Arsenali eelis on see, et seal linnaosas ei ole tegelikult kohta kuhu inimesed saaksid minna aega veetma ja usume, et sellest kohast võib tulevikus saada Kalamaja ja Kopli tõmbekeskus.

Kas hakkate Arsenal Keskuses midagi teisiti tegema?

Meie menüü täieneb kahe hommikueinega, aga moto on, et hoiame oma menüü lihtsa ja lühikesena ning see, mis me pakume, oleks alati värske ja maitsev.

Arsenal Keskusesse tuleb palju restorane, kes on pikema ooteaja peale spetsialiseerunud. Meie rõhume sellele, et kliendid saaksid maitsva söögi kiiresti kätte, maksimaalne ooteaeg peaks olema 10 minutit. Kindlasti paneme suurt rõhku ka eine kaasamüügile, et antud teenus oleks kiire ja mugav ning meie eelis on ka kindlasti see, et asume keskuse peaukse juures, kus kliendil on meid hea ja lihtne külastada. Samuti plaanime alustada koostööd mitme ettevõttega, kes pakuvad eine koju tellimise võimalust.

Rääkides meie tulevikuplaanidest, siis plaanime järgmine aasta avada ka kolmanda söögikoha Tallinnas, kus oleme koostöölepingu ka sõlminud. Kindlasti ei piirdu me ainult 3 kohaga vaid soovime edasi areneda ka teistesse Eesti linnadesse ja miks mitte ka kunagi tulevikus kaugemale.

Hirmus ei ole minna erinevate taimetoidurestoranide ja muu kõrvale?

Me arvame, et inimeste maitsed on erinevad ja Arsenali keskuses on suurepärane erinevate söögikohtade valik ja igaüks leiab kindlasti omale sobiva.

MEIE KEBAB ARSENALI KESKUSES

Oled juba mõnda aega unistanud sellest tõeliselt mahlasest ja ehtsast kebabist, mis viiks keele alla? Põhja-Tallinnas Arsenali keskuses asuv Kebabi Wabrik on just see koht, kus oma isusid rahuldada! Kebabi Wabriku kebabimenüü lihtsalt viib keele alla!

Kebabiserveeritakse erinevatel viisidel, sealjuures koos ahvatlevate friikartulite ja kohapeal valmiva maitsva kastmega, millele on veel kaaslaseks värskendav jook.

Kebabi-elamused algavad siit! 

OLEME AVATUD E-P 11-21

TEL: 53 23 00 77