Kebabi Wabrik

Männiku tee 91- Nõmme

Kuidas Sina, kallis kebabi sõber, oma kebabi süüa eelistad? Kas burgeri vahel, wrapi vormis või hoopis pita vahel?

Mahlane ja mõnus kõhutäis kebabi pitaleiva vahel koos mõnusa jogurti ja värskete juurviljadega.

Kebabi Wabrik on mõnusa atmosfääriga söögikoht, kus saab maitsvat Eesti moodi naturaalsest sealihast kebabi. Meie kebabimeistrid maitsestavad ja marineerivad igapäevaselt ise värske sealiha. Pakume Kreeka stiilis kebabi, kus sealiha pannakse vardasse suurte jahutatud tükkidena. Iga päev valmistab lihameister uue kebabivarda. Meie menüüst leiavad lihaarmastajad endale kõige maitsvamat ja täitvamat toiduelamust Tallinnast!

Me pakume välja lühikese menüü ning nimetame ennast kvaliteetseks kiirtoidukohas. Me ei kasuta sügavkülmutatud vaid jahutatud sealiha, kõik tooraine on värske, iga päev teeb lihameister uue kebabi varda. Kebabi serveerimisele peame oluliseks ka seda, et lõikame otse vardast. Ei pane teda kuskile pooleks päevaks soojenema. Vaid nii saab klient restoranis värske, otse temale valmistatud toidu.

Wabriku algusajad

Kebabi Wabrik alustas tegevust 2016. aasta maikuus, mil avasime esimese söögikoha aadressil Männiku tee 91 Nõmmel.  Sama aasta novembris alustas meie teine kebabikoht Arsenali keskuses Põhja-Tallinnas, kolmas koht asub Tondi Selveris ja 2018.a nov avasime neljanda koha T1 keskuses. 

Männiku tee 91 kebabi kohvik

Linna parimat kebabi saab nüüd juba Nauticas Keskusest Kesklinnast, Arsenali keskusest Põhja-Tallinnast, Tondi Selverist, Kristiine Keskusest ja Männiku tee 91, Nõmmel.

Oleme avatud iga päev E-P 11-21!

Männiku tee 91 kebabi kiirtoidurestoran on meie kõige esimene kohvik teiste Kebabi Wabriku omadest üldse. Seetõttu ongi sealne kohviku hõng kõige algupärasem ja rahulikum. Männiku  tee 91 on Kesklinnast, Tondist ning Kristiinest kõigest 10 minutit autosõidu kaugusel.

Osta Kebabi Wabriku kohvikust või restoranist lõunapakkumine, võta templikaart ning kogu sinna 4 templit ükskõik millisest restoranist või kohvikust ning 5. lõunapakkumine ongi Sulle tasuta!

Männiku tee 91/2, telefon – 58 55 00 50

Helista meile ettetellimise puhul, kebabi saab tellida meilt ka läbi WOLTI